Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
LJUSSTAKAR, tre stycken, empire, Ryssland 1800-talets början, förgylld brons. Höjd 29 cm
Slitage
714994
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här