Tre Empire ljusstakar

Tre Empire ljusstakar
Tre Empire ljusstakar
Tre Empire ljusstakar
Tre Empire ljusstakar
Tre Empire ljusstakar
Tre Empire ljusstakar

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

LJUSSTAKAR, tre stycken, empire, Ryssland 1800-talets början, förgylld brons. Höjd 29 cm

Slitage

714994

2019-12-29