Empire vägglampetter ett par

Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par
Empire vägglampetter ett par

Klubbat för:

800 EUR

1 000 EUR

VÄGGLAMPETTER, empire. Ryssland/Frankrike tidigt 1800-tal, förgylld och patinerad brons, övre delen med ängel och palmettdekor nertill, höjd 36 cm.

Övre palmettdekor bakom ljusarmen saknas

714995

2019-12-29