Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
KANDELABER, för fem ljus, brons/mässing, ryssland 17/1800-tal, höjd 44 cm bredd 39 cm.
Skador lösa delar, senare muttrar
714996
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här