Rysk kandelaber

Rysk kandelaber
Rysk kandelaber
Rysk kandelaber
Rysk kandelaber
Rysk kandelaber
Rysk kandelaber
Rysk kandelaber
Rysk kandelaber

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

KANDELABER, för fem ljus, brons/mässing, ryssland 17/1800-tal, höjd 44 cm bredd 39 cm.

Skador lösa delar, senare muttrar

714996

2019-12-29