Nicholas Hondrogen mapp "Siamise"

Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp
Nicholas Hondrogen mapp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICHOLAS HONDROGEN (1952-2007): Mapp, "Siamise", monogramsignerade och daterade 74, 15/80, färglitografier med apkikationer, bladmått ca 49x65 cm vardera

714998

2019-12-17