Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
GEORG ENGESTRÖM (1921-2008) Ur serien "Mäntyharju III", Ahvenisto, signerad, olja på pannå, 90x90 cm
715003
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här