Georg Engeström oljemålning

Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning
Georg Engeström oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

400 EUR

GEORG ENGESTRÖM (1921-2008) Ur serien "Mäntyharju III", Ahvenisto, signerad, olja på pannå, 90x90 cm

715003

2019-12-29