Aares Salli oljemålning

Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

300 EUR

AARES SALLI (1914-2009) Töväder, signerad samt daterad 1981, olja på duk, 81x65 cm

715005

2019-12-29