Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SAMOVAR, Ryssland, 1900-talets första hälft, mässing, detaljer i svarvat trä, på bricka i mässing, märkt, höjd ca 44 cm, skål och tekanna medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor
715023
2019-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner