Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMINKBORD, 1900-talets andra hälft, tredelad, mittskiva med uppfällbar spegel, två hurtsar med lådor, höjd ca 72 cm, 70x42, 73x42 och 42x42 cm

Smärre slitage, repor och märken

715043

2019-12-23