Per-inge Isheden stockholmsmotiv

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

PER-INGE ISHEDEN(född 1937): "Natt över klara" signerad Isheden, olja på duk, 65x54 cm

715057

2019-12-18