Tillbaka till katalog

Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Estimate

2 000 SEK

Description

TAKLAMPA, sputnik-modell, 1950-tal, stomme av krom, 8 ljuspunkter, höjd ca 54 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

715067

Date:

2019-12-18