Klubbat för:
1 600 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
TAKLAMPA, sputnik-modell, 1950-tal, stomme av krom, 8 ljuspunkter, höjd ca 54 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
715067
Date:
2019-12-18
Our archive
Past auctions