Elena Micheew oljemålning

Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELENA MICHEEW (1899-1972): Magnolia, signerad och daterad E. Micheew -51, olja på duk, ca 49x50 cm

715080

2019-12-20