Ragnar Person oljemålning

Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNAR PERSON (1905-1993): Figurkomposition, signerad, olja på duk, bildmått 33x41 cm

715105

2019-12-17