Bruno Mathsson matbord
2019-12-18
715126
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, matbord, Firma Karl Mathsson, Värnamo 1960, ek, rektangulär skiva, brännstämplat, höjd ca 72, 160x80 cm
Ytskador