Finnarena soffa
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets tredje kvartal, Finnarena, Finland, stomme i mörkbetsad ek, lösa sitt och ryggplymåer samt. sidor i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 200 cm
Plymåerna med kraftiga nötningar, bruksslitage, smärre fogsläpp
715136
2019-12-18