Finnarena soffa

Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa
Finnarena soffa

Klubbat för:

5 600 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets tredje kvartal, Finnarena, Finland, stomme i mörkbetsad ek, lösa sitt och ryggplymåer samt. sidor i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 200 cm

Plymåerna med kraftiga nötningar, bruksslitage, smärre fogsläpp

715136

2019-12-18