Jonas Yman

Jonas Yman
Jonas Yman
Jonas Yman
Jonas Yman
Jonas Yman
Jonas Yman

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS YMAN, bägare, silver, Växjö, 1766, konande form på räfflad fot, trambolerad dekor, höjd 8 cm, vikt 45 gram.

Åldersrelaterat slitage, bucklor,

715146

2019-12-21