Albert Edelfelt teckning

Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning
Albert Edelfelt teckning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 EUR

ALBERT EDELFELT (1890-1961) Studie till "Aino Ackté", signerad samt daterad 1900, kritteckning, 29x18,5 cm

715149

2020-05-17