Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 EUR
ALBERT EDELFELT (1890-1961) Studie till "Aino Ackté", signerad samt daterad 1900, kritteckning, 29x18,5 cm
715149
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här