Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
HANDDUKAR, 26 st, ca 1920-tal, linne, olika mönster samt brodyr, varav några med svag text i botten Minnesota USA
Smärre fläckar, slitage förekommer, ej genomgånget
715158
2019-12-18