Kvinnofigur oljemålning

Kvinnofigur oljemålning
Kvinnofigur oljemålning
Kvinnofigur oljemålning
Kvinnofigur oljemålning
Kvinnofigur oljemålning
Kvinnofigur oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Naken kvinnofigur i rött, otydligt signerad Kalaj, olja på duk, ca 92x120 cm

715163

2019-12-18