Berndt Helleberg väggskulptur

Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur
Berndt Helleberg väggskulptur

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BERNDT HELLEBERG (1920-2008): Väggskulptur, signerad och daterad B. Helleberg 1961, monterad på träplatta (ca 25x63 cm)

715168

2019-12-17