Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIGURD MÖLLER (1895-1984): Sydländsk landskap, signerad och daterad S Möller -58, olja på pannå, ca 62x99 cm
Zustandsbeschreibung
715173
2019-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner