Nimcha

Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NIMCHA, 1800-tal, Marocko, fäste av horn, klinga med flertalet stämplar, klingans längd ca 76, total längd ca 89 cm

Äldre lagning

715181

2019-12-17