BYRÅ Bodafors 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, Bodafors, 1900-talets mitt, teak, 3 st lådor, Sverige, höjd ca 70 cm, 45x40 cm

Smärre repor

715198

2019-12-20