Gallerskål med fat porslin Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GALLERSKÅL MED FAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr blå dekor av landskap, skålens längd ca 21, fatets längd ca 24 cm

Något smäre nagg

715224

2019-12-26