Serveringsvagn art deco

Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, art deco, 1930-/40-tal, förnicklad stomme, träskivor/-bricka, gummiförsedda hjul, höjd 64, 73x43 cm

Bruksslitage, märken

715235

2019-12-18