Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA , 1960-tal, märkt Pindex, mahogny, skåpdörrar, utdragbar skiva och lådor, samt hyllplan, beslag i porslinhöjd ca 175, 40x102 cm
Bruksslitage, beslägen är senare tillkomna
715236
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här