Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1970/80-tal, hjulförsett, skåpdel med hyllor, fyra lådor, fanerat i valnöt, nyckel finns, höjd ca 85 samt 180x43 cm

En skåpdörr lutar något nedåt, bruks och åldersrelaterat slitage

715237

2019-12-20