Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Englesson 1970-/80-tal, mässing, skiva av glas, röktonat, höjd ca 52, 70x120 cm
Bruksslitage
715239
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här