Soffbord mässing Englesson

Soffbord mässing Englesson
Soffbord mässing Englesson
Soffbord mässing Englesson
Soffbord mässing Englesson
Soffbord mässing Englesson
Soffbord mässing Englesson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Englesson 1970-/80-tal, mässing, skiva av glas, röktonat, höjd ca 52, 70x120 cm

Bruksslitage

715239

2019-12-20