Byrå
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Lous seize stil, Frankrike, 1900-talets mitt, två lådor, fanerat i bl a Riopalisander, skiva i marmor (Verona rosso), nyckel finns, höjd ca 74 samt 68x35 cm
Lådorna går ej att dra ut helt, låsen sitter lösa, fanerskador, bruks och ålderssrelaterat slitage, nyckeln bökd
715240
2019-12-20