Ulferts bokhylla
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, 1950-tal, teak, Ulferts, bokhylla "Ulf", 3 sektioner, bl.a. skåpsdelar invändigt med hyllplan, två lådor samt arkivskåp, etikettmärkt Ulferts Tibro, total höjd ca 1,74, total längd ca 2,41x52 cm
Bruksslitage, repor, märken, skador i fanér
715243
2019-12-20