Ulferts bokhylla

Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla
Ulferts bokhylla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, 1950-tal, teak, Ulferts, bokhylla "Ulf", 3 sektioner, bl.a. skåpsdelar invändigt med hyllplan, två lådor samt arkivskåp, etikettmärkt Ulferts Tibro, total höjd ca 1,74, total längd ca 2,41x52 cm

Bruksslitage, repor, märken, skador i fanér

715243

2019-12-20