Esaias Thoren

Esaias Thoren
Esaias Thoren

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Abstrakt komposition, signerad samt daterad 1980, numrerad, litografi, ca 16,5x25 cm

715249

2019-12-20