Gino Scarpa akvarell

Gino Scarpa akvarell
Gino Scarpa akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GINO SCARPA, "Pappageno"akvarell, signerad samt på baksidan daterad 1985,, ca 60 x 44 cm.

715253

2019-12-20