Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTALER, ett par, 1900-talets början, svärtat trä, höjder ca 136 cm
Slitage
715256
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här