Piedestaler ett par 1900-talets början

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, ett par, 1900-talets början, svärtat trä, höjder ca 136 cm

Slitage

715256

2020-01-06