Jaques Zadig oljemålning

Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Dans, signerad Zadig, olja på duk, ca 82x53 cm

715266

2019-12-20