Dosor bordspingla

Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla
Dosor bordspingla

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 4 st, silver, 1800/1900-tal, ca 5x3 - 9,5x5 cm, BORDSPINGLA, silver 900, ÄGGKOPPAR, 2 st, DRUVSAX, sterlingsilver, PRYDNADSSKO, sterlingsilver, England, total vikt ca 319 g

Delvis med inskription, smärre bristningar, slitage

715282

2019-12-17