Rörstand

Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand
Rörstand

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, figurin, porslin, 1900-talets början, föreställande varg, höjd ca 17, längd 27 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg på örat

715312

2019-12-17