Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

400 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 7 st, olika motiv, torrnål och akvatinta, signerade, 6 st daterade, numrerade, passepartou storlek 2 st á ca 64x50 cm, 5 st á ca 50x40 cm

715329

2019-12-20