Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 3 st, 1980/90-tal, Dux, formgivna 1974, stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i skinn, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
715331
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här