Sam Larsson karmstolar Sam

Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam
Sam Larsson karmstolar Sam

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 3 st, 1980/90-tal, Dux, formgivna 1974, stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i skinn, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

715331

2019-12-28