Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

1 050 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 9 st grafiska blad, olika motiv, signerade, numrerade, daterade, torrnål och akvatinta, bladstorlek 45x33 cm

Oinramade

715342

2019-12-20