Klubbat för:
1 050 EUR
Utropspris
200 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 9 st grafiska blad, olika motiv, signerade, numrerade, daterade, torrnål och akvatinta, bladstorlek 45x33 cm
Oinramade
715342
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här