Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

900 EUR

Utropspris

300 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 10 st grafikblad, olika motiv, olika storlekar, signerade, numrerade, tornål och akvatinta

715352

2019-12-29