Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 10 st grafikblad, olika storlekar, olika motiv, signerade, numrerade, torrnål och akvatinta

715358

2019-12-29