Spegel barockstil 1900-tal

Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, barockstil, omkring 1900-talets mitt, ram med gulddekor, fasettslipat glas, ca 65 x 35 cm

715365

2019-12-27