Spegel barockstil 1900-tal
Vollendet
2019-12-27
715365
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
SPEGEL, barockstil, omkring 1900-talets mitt, ram med gulddekor, fasettslipat glas, ca 65 x 35 cm