Soffbord Illum Wikkelsö

Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILLUM WIKKELSØ, soffbord, 1960-tal, Danmark, teak, 2 utdragbara skivor, höjd ca 48, 147 x 60 cm

Slitage, fläckar

715376

2019-12-27