Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA STARFELT (1931-2009): Flicka med katt, signerad Mona Starfelt, olja på duk, 86x53 cm
Oramad
715393
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här