Mona Starfelt oljemålning

Mona Starfelt oljemålning
Mona Starfelt oljemålning
Mona Starfelt oljemålning
Mona Starfelt oljemålning
Mona Starfelt oljemålning
Mona Starfelt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MONA STARFELT (1931-2009): Flicka med katt, signerad Mona Starfelt, olja på duk, 86x53 cm

Oramad

715393

2019-12-20