Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 500 EUR
ARVID LILJELUND (1844-1899) Motiv från skärgården, Tallhollmen i Esbo, signerad samt daterad 1891, olja på duk, 49x80 cm
715418
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här