Arvid Liljelund oljemålning

Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 500 EUR

ARVID LILJELUND (1844-1899) Motiv från skärgården, Tallhollmen i Esbo, signerad samt daterad 1891, olja på duk, 49x80 cm

715418

2020-05-17