Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

1 000 EUR

Utropspris

300 EUR

PENTTI KASKIPURO (1030-2010) 10 st grafikblad, olika motiv, olika storlekar, signerade, numrerade,torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 54x63 cm

oinramade

715427

2019-12-29