Klubbat för:
1 000 EUR
Utropspris
300 EUR
PENTTI KASKIPURO (1030-2010) 10 st grafikblad, olika motiv, olika storlekar, signerade, numrerade,torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 54x63 cm
oinramade
715427
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här